Programma

Bekijk hieronder het programma van AgroTechniek Holland 2018

Woensdag 12 september 2018

Tijdstip Activiteit Locatie Veld Standnummer
10:00 - 17:00 Beste ATH - Chauffeur, behendigheidsproeven op Heftruck en Trekker Behendigheidswedstrijden C 6.22
10:30 - 11:30 Opening AgroTechniek Holland inclusief uitreiking Bronzen Sikkel Fedecom Business Paviljoen C 3.26
11:00 - 11:30 Presentatie Nationale Proeftuin Precisie Landbouw + enkele pitches producten Smart Farming (NPPL, WUR, Proagrica) Smart Farming Paviljoen, Mechahal C M 2.08-1
11:00 - 16:00 Rij zelf op de nieuwste trekkers op het TREKKERparcours TREKKERparcours Naast veld D
12:00 - 15:00 Bijeenkomst VA-keur Raad van Advies (Fedecom; voor genodigden) Fedecom Business Paviljoen C 3.26
12:30 - 13:30 Demo aardappelrooien (ATH, Boerenbusiness) Oogstdemonstratie terrein E
12:30 - 13.30 Demo 'Alles rond bodemverdichting maisland' / maishakselen (ATH, Delphy, Aeres Hogeschool, Actieplan Bodem & Water Flevoland) Oogstdemonstratie terrein E
13:30 - 14:30 Demo Niet-kerende Grondbewerking (Agrimedia, Naturim) Oogstdemonstratie terrein E
13:30 - 14.30 Demo 'Alles rond bodemverdichting bietenland' / bietenrooien (ATH, Delphy, Aeres Hogeschool, Actieplan Bodem & Water Flevoland) Oogstdemonstratie terrein E
15:15 - 15:45 Presentatie/workshop 'Bodemverdichting: terug naar basis' (Aeres Hogeschool, Actieplan Bodem & Water Flevoland) Fedecom Business Paviljoen C 3.26
16:00 - 16:30 Presentatie Nationale Proeftuin Precisie Landbouw + enkele pitches producten Smart Farming (NPPL, WUR, Proagrica) Smart Farming Paviljoen, Mechahal C
17:00 - 19:00 Standhoudersborrel (Fedecom; voor alle standhouders) Fedecom Business Paviljoen C 3.26

Donderdag 13 september 2018

Tijdstip Activiteit Locatie Veld Standnummer
10:00 - 17:00 Beste ATH - Chauffeur, behendigheidsproeven op Heftruck en Trekker Behendigheidswedstrijden C 6.22
09:00 - 09.45 Startbijeenkomst minor 'Afstuderen Smart Farming Technology' (Aeres Hogeschool Dronten; voor genodigden) Fedecom Business Paviljoen C 3.26
10:15 - 11:15 Boerenbrunch LTO-Noord - inhoudelijk deel programma (voor genodigden) Smart Farming Paviljoen, Mechahal C 3.26
10:30 - 12:00 Gastcollege 'Stand van zaken Precisielandbouw' voor studenten Smart Farming Technologie en Gezonde Gewassen (Aeres Hogeschool Dronten, Corné Kempenaar - WUR). Het gastcollege is in nauwe samenhang met de Presentatie Nationale Proeftuin Precisie Landbouw Smart Farming Paviljoen, Mechahal C M 2.08-1
11:00 - 16:00 Rij zelf op de nieuwste trekkers op het TREKKERparcours TREKKERparcours Naast veld D
12:30 - 13:30 Demo aardappelrooien (ATH, Boerenbusiness) Oogstdemonstratie terrein E
12:30 - 13.30 Demo 'Alles rond bodemverdichting maisland' / maishakselen (ATH, Delphy, Aeres Hogeschool, Actieplan Bodem & Water Flevoland) Oogstdemonstratie terrein E
13:30 - 14:30 Demo Niet-kerende Grondbewerking (Agrimedia, Naturim) Oogstdemonstratie terrein E
13:30 - 14.30 Demo 'Alles rond bodemverdichting bietenland' / bietenrooien (ATH, Delphy, Aeres Hogeschool, Actieplan Bodem & Water Flevoland) Oogstdemonstratie terrein E
vanaf 14:30 Diploma-uitreiking studenten Aeres Tech Fedecom Business Paviljoen C 3.26
16:00 - 16:30 Presentatie Nationale Proeftuin Precisie Landbouw + enkele pitches producten Smart Farming (NPPL, WUR, Proagrica) Smart Farming Paviljoen, Mechahal C M 2.08-1

Vrijdag 14 september 2018

Tijdstip Activiteit Locatie Veld Standnummer
08:00 - 10:00 Ontbijtbijeenkomst Loonwerkers (Cumela; voor genodigden) Fedecom Business Paviljoen C 3.26
10:00 - 17:00 Beste ATH - Chauffeur, behendigheidsproeven op Heftruck en Trekker Behendigheidswedstrijden C 6.22
10:00 - 11.30 Velddemo voor Cumela (ATH, Delphy, Aeres Hogeschool, Actieplan Bodem & Water Flevoland) Oogstdemonstratie terrein E
10:30 - 12:00 Event Boerenbusiness Gewastour 2018 Fedecom Business Paviljoen C 3.26
11:00 - 11:30 Presentatie Nationale Proeftuin Precisie Landbouw + enkele pitches producten Smart Farming (NPPL, WUR, Proagrica) Smart Farming Paviljoen, Mechahal C M 2.08-1
11:00 - 16:00 Rij zelf op de nieuwste trekkers op het TREKKERparcours TREKKERparcours Naast veld D
12:30 - 13:30 Demo aardappelrooien (ATH, Boerenbusiness) Oogstdemonstratie terrein E
12:30 - 13.30 Demo 'Alles rond bodemverdichting maisland' / maishakselen (ATH, Delphy, Aeres Hogeschool, Actieplan Bodem & Water Flevoland) Oogstdemonstratie terrein E
13:30 - 14:30 Demo Niet-kerende Grondbewerking (Agrimedia, Naturim) Oogstdemonstratie terrein E
13:30 - 14.30 Demo 'Alles rond bodemverdichting bietenland' / bietenrooien (ATH, Delphy, Aeres Hogeschool, Actieplan Bodem & Water Flevoland) Oogstdemonstratie terrein E
16:00 - 16:30 Presentatie Nationale Proeftuin Precisie Landbouw + enkele pitches producten Smart Farming (NPPL, WUR, Proagrica) Smart Farming Paviljoen, Mechahal C M 2.08-1

Zaterdag 15 september 2018

Tijdstip Activiteit Locatie Veld Standnummer
10:00 - 17:00 Beste ATH - Chauffeur, behendigheidsproeven op Heftruck en Trekker Behendigheidswedstrijden C 6.22
11:00 - 11:30 Presentatie Nationale Proeftuin Precisie Landbouw + enkele pitches producten Smart Farming (NPPL, WUR, Proagrica) Smart Farming Paviljoen, Mechahal C M 2.08-1
11:00 - 16:00 Rij zelf op de nieuwste trekkers op het TREKKERparcours TREKKERparcours Naast veld D
11:30 - 12:15 Lanceringsbijeenkomst TIM-project (Fedecom) Fedecom Business Paviljoen C 3.26
12:30 - 13:30 Demo aardappelrooien (ATH, Boerenbusiness) Oogstdemonstratie terrein E
12:30 - 13.30 Demo 'Alles rond bodemverdichting maisland' / maishakselen (ATH, Delphy, Aeres Hogeschool, Actieplan Bodem & Water Flevoland) Oogstdemonstratie terrein E
13:30 - 14:30 Demo Niet-kerende Grondbewerking (Agrimedia, Naturim) Oogstdemonstratie terrein E
13:30 - 14.30 Demo 'Alles rond bodemverdichting bietenland' / bietenrooien (ATH, Delphy, Aeres Hogeschool, Actieplan Bodem & Water Flevoland) Oogstdemonstratie terrein E
16:00 - 16:30 Presentatie Nationale Proeftuin Precisie Landbouw + enkele pitches producten Smart Farming (NPPL, WUR, Proagrica) Smart Farming Paviljoen, Mechahal C M 2.08-1